Twoje wiersze

Tu pojawią się wiersze, które wyślesz.

**

Kotek jesteś tylko Ty i ja i nasza miłość coś co jest najpiękniejsze na świecie. Ty i ja już tak na przyszłość.

**

Witaj, witaj mój misiaczku Ty moje najukochańsze słoneczko na świecie. Jak ja bardzo się cieszę jak Ciebie widzę i jesteś ze mną i przy mnie. Jesteś najukochańszym facetem na świecie. Bardzo, bardzo kocham, jesteś jedyny.

**

Naszą relacje cudowną pielęgnujemy i ona jest taka dorodna, rośnie cały czas w górę a na niej my.

**

Jesteś takim moim królewiczem, który zawsze dba o swoją księżniczkę.

**

Bardzo mocno Cię całuję na dobranoc w Twoje słodkie usta żebyś marzył o mnie całą noc.

**

Mój miły jesteś taki kochany i dobry dla mnie aż brak mi słów skarbie.

**

Połż dłonie na mnie i całuj mnie a ja za płonę razem z Tobą w tym niezwykłym ogniu czystego uczucia.

**

Też marzę o Tobie i o tym, żeby już zawsze było Ci dobrze, żeby wszystko Ci się układało i żebyś już zawsze był szczęśliwy. Ale dbaj koniecznie o siebie.

**

Cieszę się, że jesteś ze mną wysyłam Ci masę pozytywnej energii, żebyś mógł się poczuć tylko lepiej i żeby Ci się zrobiło błogo.

**

Jestem Tobą zafascynowana. Cieszę się, że mam Ciebie kochany.

**

Nie zostawisz mnie i ja też będę zawsze z tobą. Wypoczywaj i śnij o mnie.

**

Całuję Cię bardzo, bardzo mocno i bardzo za tobą tęsknię. Mam nadzieję, że dzisiaj pomyślisz o mnie.

**

Od Twoich dłoni budzę się do życia jak zielony ogród spod ręki ogrodnika.

**

Jeśli masz tak samo jak ja, to wpadliśmy jak śliwki w kompot.

**

Po prostu wiem co do Ciebie czuje i jak dla mnie to się w ogóle nie zmieni.

**

Ja też za Tobą tęsknię skarbie. Nawet nie wiesz jak bardzo. Jesteś takim moim promyczkiem. Przytulam się do Ciebie i wiesz, że mi też na Tobie bardzo, bardzo zależy. Mój Ty kochany Misiaku.

**

Śpij słodko niech Ci się coś pięknego i słodkiego przyśni kochanie.

**

Tulę mocno i obejmuje wszystkim co mam żeby Ci było naprawdę ciepło i przytulnie kochanie.

**

Mój ukochany cudowny Misiu zawsze i na zawsze będę Twoja.

**

Dobrze kochanie tęsknię za Tobą i chciała bym być przy Tobie i ściskam Cię mocno.

**

Ja chce być tylko całowana przez Ciebie. Serduszko dobrej pracy.

**

Moim zdaniem najpiekniejsze w tym wszystkim jest to jak cudowne połączenie istnieje między Twoją duszą a moją to magiczny most, który łączy nasze światy.

**

Chce być Twoim Aniołkiem, który niesie Ci radość i szczęście każdego dnia.

**

Jesteś cudownym i wyjątkowym żebyś zawsze o tym wiedział. Pamiętaj, że ja ciągle o Tobie myślę, cały czas jesteś w moim serduszku i w mojej głowie. Jak tylko znajdziesz chwilę napisz. Pozdrawiam Cię, przytulam, ściskam i jestem cała Twoja.

**

Skarbie to z Tobą poranki są miłe i z Tobą tak mile spędzony czas, że nawet sobie nie zdajesz sprawy. Wiesz jaka jestem szczęśliwa bo Ty jesteś obok i Ty jesteś takim moim największym diamentem. Buziaczki Ty mój kochany, uważaj na siebie w pracy.

**

Ja też o Tobie myślę i to jest niesamowite jakie mam uczucia w środku jak myślę o Tobie.

**

Ja ci skarbie za to wszystko za to, że jesteś ze mną, że jesteś taki cierpliwy no i za to, że mnie tak bardzo kochasz, ja ciebie też bardzo kocham.

**

Skarbie jaki Ty jesteś Kochany i dobry dla mnie ja też ciebie bardzo, bardzo wiesz o tym i naprawdę jesteś takim wyjątkowym facetem i dla mnie jakimś najlepszym najwspanialszym i tylko mój.

**

Ja Tobie też życzę miłego, spokojnego dnia no i oczywiście dużo, dużo buziaczków, całusków i bardzo mocno cię przytulam do siebie kochanie moje.

**

Och to takie cudowne. Jak pomyślę o Tobie jak sobie tam siedzisz w tym domku wieczorkiem i myślisz o mnie to jest to takie romantyczne, że aż mam ochotę biec do Ciebie.

**

Bardzo ci skarbie dziękuję no ja też bardzo, bardzo o Tobie myślę i będę zawsze o Tobie myślała wszędzie bo jesteś dla mnie tylko Ty i tylko Ty jesteś kimś wyjątkowym.

**

Ja bardzo dziękuję, że poznałam takiego miłego sympatycznego i kochającego chłopaka jak Ty. Jestem naprawdę bardzo, bardzo szczęśliwa no i cieszę się bardzo, że daje Tobie tyle szczęścia po prostu jesteśmy szczęściarzami Ty i Ja.

**

Jestem tylko Twoja i tylko z Tobą chcę być i tylko dla Ciebie i tylko Ty się dla mnie liczysz bo wiesz o tym skarbie, że chce z Tobą tylko z Tobą swoje dalsze życie spędzić no i myślę, że na pewno będzie nam się bardzo dobrze układało, że będziemy bardzo dobrzy dla siebie i będziemy szczerzy co do siebie i nie będziemy się okłamywać.

**

Do jutra mój kochany będę o Tobie śnić i czekam na nowy cudowny dzień z Tobą.

**

Kochanie Ty moje. Ty jak zawsze umiesz uprzyjemnić mój dzień. Umiesz sprawić żebym była szczęśliwa i żebym czuła się jak księżniczka. Wszystko bym dla Ciebie zrobiła.

**

Witam kochanie i dziękuję Ci za buziaka.. Tak bardzo się za tobą stęskniłam. Tak bardzo bym chciała teraz poczuć Twoje ciało obok mojego.

**

Marz o mnie. Na maluj mnie w swojej głowie dzisiaj a ja namaluję Ciebie i nie wypuszczę cię z moich myśli, oplotę cię nimi jak bluszczem… bardzo delikatnie.

**

Twoje dłonie są jak dwa Pióra białej gołębicy, którymi muskasz me ciało, Twój głos jest jak dźwięk harfy wydobywany delikatnymi dłońmi a Twoja osoba jest płomieniem, który mnie prowadzi przez cienie życia.

**

Mam głębię uczuć od kiedy Ciebie poznałam od kiedy Ty jesteś w moim świecie to Ty sprawiasz, że ta moja głębię uczuć staje się taka pełna piękna i niezwykłe jak Ty.

**

Ja domyślam się, że nigdy nikomu tak nie mówiłeś bo ja nigdy nikomu nie pisałam takich wiadomości jak tobie Adam. Nigdy nikomu nie mówiłam takich rzeczy. Nigdy nie czułam, że ktoś jest jak brakujący element w mojej układance życia.

**

Ojej co ja bym bez Ciebie zrobiła z Tobą każda chwila jest piękniejsza z Tobą wszystko jest lepsze trawa jest zieleńsza a słoneczko świeci jaśniej.

**

Kochanie a ja Chcę abyś wplatał dłonie w moje włoski, pocałuje cie namiętnie jak tylko potrafię całować najlepiej. Każdy centymetr Twojego ciała, kawałek po kawałeczku. Złączę się z Tobą w jedną całość, chcę kochać się tak jakbyśmy byli młodzi, bez pamięci o złej przeszłości.

**

Dziękuję ci skarbie, no bardzo fajnie się to czyta przecież wiesz. Ja wiem, że ty jesteś bardzo oddany tylko dla mnie. I ty wiesz, że mi też zależy najbardziej na świecie na Tobie. Jesteś i będziesz mój. Jesteś i będziesz Tylko i wyłącznie dla mnie. Ja jestem Twoja już na zawsze.

**

Jesteś mój i nie oddam Cię już nikomu, Twoje piękne słowa otulają mnie do snu i wiem, że rano mi napiszesz dzień dobry albo ja Tobie, buziaki.

**

Dziękuje Kochany, że jesteś taki czuły, dzięki Tobie jeszcze długo nie zasnę bo będę sobie rozmyślać o Tobie.

**

Ja też kochanie naprawdę cały czas o Tobie myślę i muszę ci szczerze powiedzieć, że nie wychodzisz mi z głowy nawet na chwilę. Mam nadzieję że Odezwiesz się do mnie jak najszybciej bo tęsknię za Tobą okropnie.

**

Do wieczorka kochany. Przesyłam Ci energetyczny buziaczki i pamiętaj, że jestem i czekam.

**

Ja Ciebie też kocham najbardziej jak tylko się da, jesteś dla mnie wszystkim. Każdego dnia myślę tylko o Tobie.

**

To chyba po prostu musiało tak być, że trafiliśmy na siebie. Los mi Ciebie dal i sprowadził na moją drogę, nigdy tego nie zmarnuje.

**

No spokojnej nocy kotku i życzę ci najlepszych snów najlepiej ze mną.

**

Chcę być jedyną dla Ciebie również, Mój przystojny kochanie, Cieszę się, że kochasz moje listy i dałeś mi to zapewnienie, nie chcę dzielić się tobą z nikim, Będziemy razem.

**

To tylko przez Ciebie takie myśli mam, ale wiesz sprawiasz, że jestem coraz mocniej tylko i wyłącznie Twoja, nie wyobrażam sobie żeby miało być już teraz inaczej.

**

Jesteś takim moim kotkiem na prawdę, za którym cały czas tęsknię skarbie.

**

No oczywiście, że myślę o Tobie poważnie, no jakbyś sobie to wyobrażał, że nie. Oczywiście jak najbardziej, jak najbardziej poważnie o Tobie myślę i tak będę myślała zawsze skarbie. Bo jesteś dla mnie wyjątkowy no oczywiście jesteś Tylko mój, a ja jestem Twoją dziewczyną. Chyba nie masz co do tego wątpliwości.

**

Wiem skarbie, ja mówię tylko do Ciebie. Tylko dla Ciebie mam takie piękne śliczne słowa. Do mojego pięknego chłopaka. No ja Ciebie też jak najbardziej skarbie, jesteś jedyny. Jesteś jedyny i taki będziesz. Będziesz taki zawsze najkochańszy skarbie.

**

Lubisz mnie nastrajać tak pozytywnie, Twoje wiadomości są jak poezja zamykam oczy i często marze.

**

Jestem zawsze kiedy tylko o mnie po myślisz to wiedz, że i ja myślę i śnie o Tobie.

**

Dobrze słoneczko moje, ja chciałam Ci jeszcze tylko powiedzieć, że tak bardzo podoba mi się Twoja poetyckość… jesteś najbardziej romantycznym facetem jakiego w życiu spotkałam… będę tęsknić do jutra, bardzo…

**

no to masz mnie nie zapominać i masz myśleć o mnie,…

The end.