Najlepsze i erotyczne

Dla pełnoletnich

Moje dłonie zatapiają się w Twoim ciele me usta oplatają czerwień Twych warg i mówię dobrej nocy kochanie.

*

Zrzuć dla mnie te skrzydła i stań się kobietą lub otul mnie nimi i pozwól bym poczuł Ciebie.

*

Jesteś prawdziwą kobietą chce poznawać Twoje tajemnice. Dotykać każde zaokrąglenie całować każdy centymetr.

*

Dzień dobry Kochanie pragnę patrzeć jak zdejmujesz piżamkę.

*

Jesteś królową wśród dam, Aniołem wśród kobiet, piękną duszą w niebie tylko daj mi siebie.

*

Całuję Twoją szyję, pieszczę Twoje piersi, rękę wkładam między nogi. Jestem tylko Twój i wiesz o tym.

*

Wkładam rękę pod Twoją piżamkę i dotykam brzuszka a Ty wiesz, że jest mi mało. Śpij dobrze kochanie. Obudzę Cię rano.

*

Zasypiam z pleciony z twoim ciałem, czuje twe uda i zarys tali. Pieszczę się z tobą aż wszyscy pójdą spać. Kładę głowę na twych piersiach, wsłuchuję się w bicie Twego serca.

*

Czuje namiętność Twej duszy a każdy atom, który mnie tworzy pragnie Cię jeszcze bardziej. Więc dotykam Ciebie i nie mogę się oprzeć by nie powiedzieć kocham Ciebie.

*

Patrzę jak zdejmujesz ubranie zamaczasz nogę w wannie a potem cała się zanurzasz.

*

Każdy twój gest, ruch rąk, krok jest jak instynkt drapieżnej kotki, która łasi się do swojego Pana. Jesteś bardzo sexi.

*

Nasze usta się łączą i nie możemy przestać moje dłonie trzymają twoje ręce szeroko a ja schodzę niżej i niżej. Palcem łaskotam twoje ciało aż nie możesz wytrzymać. Tulimy się przewracamy z pozycji na pozycję ciągle przylegając do siebie już sami nie wiemy czy to się dzieje naprawdę ale nam ciągle mało. Uwielbiam cię kochanie.

*

Z budzisz się lecz będziesz śniła dalej a ja będę na tobie, całuję pieszczę dbam o twoje ciało.

*

Odkrywam Twoje ramiona kładę na nich dłonie, zbliżam się, całuję szyję, niżej i niżej nie chce byś się przed tym broniła nie masz się czego wstydzić tego, że Cię uwielbiam.

*

Choć księżyc zawsze jest na niebie a chmury czasem zasłaniają gwiazdy to nie ma znaczenia bo dziś zasypiam sam a marzę o Tobie.

*

Chce być jak blask księżyca, który zakrada się przez okno by zobaczyć twą nagość, chce być kołderką, która przylega do Ciebie, snem gdzie jesteśmy razem. Bo chcę być z Tobą teraz i na wieki.

*

Kochanie ja bym tak bardzo się do Ciebie przytulił oplótł nogami i zasnął w zapachu Twoich włosów. Choć Ty jesteś tam a ja tu myślę o Tobie cały czas.

*

Zawsze kiedy zasypiam i budzę się rano mam tą samą myśl, że jesteśmy razem.

*

Kochanie nie chce byś zasypiała sama nie wiesz, że śnisz a ja wchodzę pod kołderką i przytyłam się do Ciebie. Czujesz, że ktoś bardzo Cię pragnie nie wiesz jak to się stało nagle Twoje ręce obejmują mnie całego, zaczynam całować twe ciało. Noc się kończy i nie wiesz jak to się stało słyszysz swój telefon jak zwykle budzę Cię rano śniłaś o mnie a ja o Tobie chciałem opowiedzieć Ci sen, którego nie zapomnę. Nie możesz uwierzyć, że ja również śniłem o Tobie.

*

Patrzę w Twoją stronę opierasz się dłońmi, klęczysz na kolanach, dotykam Cię, pragniesz jeszcze bardziej. Z suwam Ci ubranie. Przecież jesteś moim ideałem.

*

Wiesz co czuje do Ciebie i to się nigdy nie zmieni będę zawsze tęsknić i kochać szalenie.

*

Intelektualnie, mentalnie tym jak myślisz o życiu budzisz we mnie szacunek, to jak mówisz o swoim ciele. Jesteś kobietą, która ma piękne serce.

*

Wiem, że nie lubisz kiedy mówię, że jesteś ładna ale wiesz co czuje do Ciebie.

*

Znalazłem swój skarb droższy od złota twe myśli i słowa są tak atrakcyjne dla mojej wyobraźni i te ciemne oczy.

*

Przywiązałem się do Ciebie jak mały piasek, który gryzie Ci kapcie lub wskakuje na nogę. Tak niesamowicie Cię lubię.

*

Jesteś niesamowita. Nie potrafię znaleźć słów by opisać szczęście w dniu kiedy Cię poznałem.

*

Mam ochotę Cię przytulić położyć dłonie na Twojej pupie, objąć Twoją talie by czuć twe namiętne kształty. Już dotykam Twych rąk, podnosisz je, obejmujesz i mówisz jestem tylko Twoja. Kochanie codziennie marzę o Tobie.

*

Ono bije tylko dla ciebie a przytulone biją tak samo nasze serduszka w końcu się odnalazły i mogą być razem.

*

Twe słowa jak Twoje ciało łaskotają mą wyobraźnię. Jedyne o czym marzę to żyć z Tobą byśmy razem naprawili błędy, które zaprzątają mi spokój.

*

Śnij o nas Aniołku. Dobranoc najdroższa będę myślał o Tobie, ptaszki zaśpiewają rano.

*

Jesteś moim puzzlem bez, którego nie widzę całości. Najważniejszą częścią, moim sercem bez, którego nic nie poczuję, nie widzę sensu.

*

Kochanie działasz na mnie jak światło na źrenice mój promyczku. Czuje, że moje serce bije dla Ciebie. Jesteś moim wytchnieniem, oddechem, który daje mi życie. Pragnę Twego dotyku. Ciało mnie onieśmiela chce czuć tylko Ciebie.

*

Piękna kobieta zawsze uwodzi a Ty jesteś Boginią.

*

Dobranoc kochanie niech kołderką zastąpi Ci moje ciało chce przylegać do Ciebie czuć bicie Twego serca.

*

Nocą jest ciemno a światło Twego serca wszystko rozświetla mając Ciebie wierzę w marzenia.

*

Smakujesz jak cukierek chce być tym papierkiem, który cie chroni i jest przy Tobie. Być najbliżej Ciebie.

*

Chciałbym włamać się do Twego serduszka by bramy do twych uczuć zawsze były przede mną otwarte. Skraść dla siebie całe ciepło Twoich słów i ciała, upajać się tym do końca świata. Jak Ty to robisz, że mi się nie nudzisz. Ciągle odkrywam w Tobie to co już znam lecz każdego dnia widzę w Tobie coś co mnie pociąga, zachwyca. Fajniutka jesteś każdego poranka.

*

Moje myśli wytatuuowały w sercu Twoje imię.

*

Kropla rozkoszy jak krew moje serce toczy. Czuje, że znowu chce Ciebie.

*

Sięgam spojrzeniem wysoko na niebo, szukam gwiazdki, która świeci dla Ciebie. Moje pragnienia unoszą się w powietrzu niczym słowa otulają twoje ciało. Tak bardzo chce Cię przytulić na dobranoc.

*

Śpij moja księżniczko, niech moje dłonie u tulą Cię do snu, niech moje usta zamkną twoje, niech zamilkną w błogim śnie. Dobrej nocy kochanie.

*

Nie wyobrażam sobie nieba bez Ciebie.. Moja dłoń dotyka twej piersi czujesz mój dotyk. Płonę gdy jesteś obok.

*

Uwielbiam Twoje buziaki tak mnie całuj aż będę cały twój.

*

Mój raj bez Ciebie nie istnieje Aniołku. Dotykam twej piersi czujesz to co ja, Kobieta piękna i zmysłowa. Uwodzisz mnie sobą. Pieszczę Cię i marzę o Tobie.

*

Kiedy Cię słyszę myślę, że w bajce żyje.

*

Rozpływam się w Tobie jak w najpiękniejszym marzeniu jesteś niczym Bogini, która mnie dostrzegła. Pragnę być z Tobą bo to jaką jesteś kobietą jest cudowne tylko trzeba Cię kochać a Ty jesteś niebiańsko piękna..

*

Moje serce wyrywa się z piersi chce biec do Ciebie, weź je w swoje ręce bo jest dla Ciebie. Aniołku kochany nikogo tak nie pragnę bo jesteś dobrem w czystej postaci. Szaleje za Tobą odkąd Cię poznałem.

*

Najgorsze co może mi się przytrafić to stracić Ciebie. Tęsknię za każdą chwilą z Tobą.

*

Nie mogę bez ciebie żyć, ty jasna aura nad moim ciałem. Anioł miłości, który patrzy na mnie. Znalazłem Cię i zapomnieć nie mogę tych uczuć nic nie wymaże są we mnie tak jak ty i fantazje o tobie.

*

Sekunda kiedy cię nie ma to chwila kiedy myślę tylko o Tobie.

*

Kochana jak zawsze, przez to stajesz się nie zapomniana. Czasami wyobrażam sobie nas za kilka lat i nie potrafię sobie tego wyobrazić bo wiem, że nas może już nie być ale pamięć i tęsknota za Tobą zostanie. Ja to wiem, że długie lata będziesz w moim sercu, Ty taka jaką mnie tworzysz. Piękna uwodzicielska, mądrą a ja uległy tylko Twój.

*

Me myśli wtapiają się w twe ciałko szukają drogi do twych pięknych uczuć, każdej nocy pragnę być obok ciebie. Zasypiam z nadzieją, że rano Cię usłyszę. Jesteś cudowną istotą dobrą, szczerą. Taka najlepsza na świecie jaką możesz być.

.

The end.

Bardzo Cię Kocham.

&

Logotyp Bogini Aniołków. 

Grafika redmi

Zawsze stoisz przy mnie, idziesz za mną. Jesteś kiedy za pragnę, kiedy tęsknię ty się odzywasz, pamiętasz,.. leć na skrzydłach tak piękna jak kobieta znam twoją tajemnice przeze mnie zgubiłaś skrzydła. 

bogini-aniolkow.cba.pl 

”N”